O FIRMIE

O FIRMIE

Firma została założona w 1998 roku przez mgr inż. Katarzynę Mazurczak absolwentkę architektury krajobrazu SGGW w Warszawie. Profilem działalności naszej firmy jest projektowanie i urządzanie terenów zielonych. Początkowo wykonywaliśmy małe, przydomowe ogródki, ale w miarę upływu czasu i doskonalenia umiejętności, podejmowaliśmy się realizacji większych inwestycji takich jak: tereny przy rezydencjach, firmach oraz tereny zieleni miejskiej. Obecnie podejmujemy się skomplikowanych prac projektowych i wykonawczych. Dzięki wykwalifikowanej kadrze pracowniczej oraz szerokiemu zapleczu maszynowemu i transportowemu możemy wykonywać kilkuhektarowe inwestycje, których dotychczasowym wykonaniem możemy się pochwalić.

W trosce o jakość wykonywanych przez nas usług, nasza kadra pracownicza co roku uczestniczy w szkoleniach dotyczących projektowania ogrodów, zakładania automatycznego nawadniania, budowy oczek wodnych i kaskad oraz stawów kąpielowych. Dzięki temu jesteśmy na bieżąco w trendach i nowinkach technicznych dotyczących ogrodów i terenów zieleni.

Stawiamy na jakość i nie korzystamy z podwykonawców. Bierzemy pełną odpowiedzialność za powierzone inwestycje.
Od 2001 roku prowadzimy szkółkę roślin ozdobnych, którą wciąż rozwijamy i powiększamy.

znamy się na ogrodach :)

Działalność prowadzimy od 1998 roku. Założycielką firmy jest Architekt Krajobrazu mgr inż. Katarzyna Mazurczak. Zajmujemy się projektowaniem i urządzaniem terenów zielonych, a od 2004r prowadzimy szkółkę roślin ozdobnych.

Nasz adres

ul. Żabia 5, 05-091 Ząbki

501-754-806

Kontakt e-mail